Jesteś fanem dobrego jedzenia, muzyki i sztuki? Oria Magic House to miejsce dla ciebie!

2021-10-04 7:00

Marzy ci się wyjątkowa podróż przez różne kultury, zarówno te bardziej znane, jak i całkowicie niezwykłe oraz dawno zapomniane? Chcesz zasmakować w ich tradycyjnej kuchni pełnej zapachów i aromatów? Koniecznie zajrzyj do Oria Magic House, jedynego takiego miejsca w Gdańsku, które jest połączeniem części gastronomicznej, z częścią kulturową, eventową, artystyczną oraz szkoleniową. Szczegóły poniżej.

Fascynujące miejsce nowych doznań smakowych i ciekawych wariacji

Oria Magic House to miejsce, które każdego miesiąca zaskakuje swoich gości zupełnie nową tematyką. Wystrój, muzyka, kuchnia – wszystko zawsze jest doskonale ze sobą powiązane. W przypadku restauracji, oprócz stałej autorskiej oriańskiej karty, co każde sześć tygodni przygotowywana jest specjalna oferta dopasowana do motywu przewodniego danego okresu. Była już kuchnia starożytnego Rzymu, teraz serwowane są dania z kuchni rewolucji kubańskiej, a od połowy października będzie można zasmakować w potrawach inspirowanych Hollywood. Lokalu z takimi wariacjami smakowymi prawdopodobnie nigdzie, nie tylko w Trójmieście, ale i w całej Polsce, nie znajdziecie! Co ważne, wszystkie składniki kucharze przygotowują sami, a dzięki otwartej kuchni i przez lustro weneckie... z toalety goście mogą podglądać, jak powstają ich potrawy.

Odwiedzając OMH nie sposób przejść obojętnie obok witrynki cukierniczej z pralinkami, tortami, ciastkami wyglądem przypominającymi małe dzieła sztuki. Do tego rozchodzący się w pomieszczeniu aromatyczny zapach kawy, a dla fanów napojów alkoholowych – oryginalne drinki ze stałej karty koktajli oraz tematyczne, związane z motywem przewodnim w danym okresie podróży kulinarnej. Spośród około 100 różnych rodzajów alkoholi każdy znajdzie coś dla siebie.

Jesteś fanem dobrego jedzenia, muzyki i sztuki? Oria Magic House to miejsce dla ciebie!
Autor: Materiały promocyjne

Restauracja z jedyną w swoim rodzaju przestrzenią artystyczno-eventową

Oria Magic House to nie tylko fascynujące miejsce nowych doznań smakowych, ale też jedyna w swoim rodzaju przestrzeń artystyczno-eventowa o oryginalnym wystroju zaprojektowanym przez Maggie Veroli. Organizowane są tu koncerty zarówno lokalnych artystów, jak również zaproszonych gości. Kubańskie rytmy, rock alternatywny, zespoły takie jak Makiewicz & Koltersi, Blue May to tylko niektóre z propozycji. Nie brakuje też eventów tanecznych, pokazów teatralnych, kabaretowych, występów młodych talentów, stand up-owych i wiele, wiele innych. Ponadto w OMH znajdziemy autorską galerię sztuki designerki lokalu, w której ukrywające się w domowym zaciszu wielkie talenty mają szansę pokazać się światu.

Warto również zajrzeć do sklepiku, w którym można kupić kiszonki na wynos przygotowywane przez kucharzy. W ofercie są także nowe unikatowe talerze ceramiczne by Maggie Veroli, torby bawełniane oraz inne gadżety z printami obrazów i brandowane OMH. Co ciekawe, możemy kupić również talerz, z którego zjemy w restauracji – oczywiście ze zniżką!

Jesteś fanem dobrego jedzenia, muzyki i sztuki? Oria Magic House to miejsce dla ciebie!
Autor: Materiały promocyjne

Gotowy do podróży? W takim razie zapraszamy na Starą Stocznię 4/1 w Gdańsku. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej https://www.omh.pl/pl/ oraz na fanpage’u.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE