Gdyński akcent w kultowej scenie najnowszego hitu Netflixa! Na to byście nie wpadli

2022-12-02 7:54
Gdyński akcent i w kultowej scenie najnowszego hitu Netfliksa! Na to byście nie wpadli
Autor: gdynia.pl

Scenę tańca Wednesday, tytułowej bohaterki serialu Netfliksa, obejrzano w mediach społecznościowych już miliony razy. Czy wiecie, że odtwarzająca główną rolę Jenna Ortega pląsa w świetle lamp z gdyńskim akcentem? Miasto zdradza szczegóły!

Jak czytamy na stronie Netfliksa w zapowiedzi serialu „Wednesday”: „makabrycznie bystra i sarkastyczna Wednesday Addams prowadzi śledztwo w sprawie serii zabójstw, przysparzając sobie nowych przyjaciół – i wrogów – w Akademii Nevermore”. W jednym z najpopularniejszych obecnie seriali na tym serwisie, osadzonym w uniwersum rodziny Addamsów, jest też polski akcent. To lampy, które oświetlają tytułową Wednesday w kultowej już scenie tańca.

P1 Retro Lamp to pierwszy produkt Dominika Zimakowskiego oraz Łukasza Sztejny, od którego zaczęła się wielka kariera gdyńskiej firmy. Lampy żarowe umieszczone są w siedmiu sześciokątach, rozmieszczonych w eleganckim, czarnym okręgu. Można go łatwo zainstalować na dowolnym statywie lub zawiesić na dowolnym zacisku.

Światło P1 Retro Lamp w połączeniu z ażurową, również sześciokątną siatką, daje efekt plastra miodu. Lampa wyposażona jest w ściemniacze światła, ma również wbudowaną elektronikę, co ułatwia jej obsługę i nie wymaga podłączania zewnętrznych urządzeń elektronicznych. 

Na platformie Netflix nasze lampy pojawiły się już wcześniej, w bardzo dużym studiu programu kulinarnego, który miał premierę kilka miesięcy temu. Użyto w tym przypadku dużej liczby lamp modelu P2. Były one widoczne w tym studio przez cały czas. Oprócz tego używano naszych produktów również w stand up’ach na tej samej platformie – mówi Dominik Zimakowski. – Bardzo się cieszymy, że nasze produkty pojawiają się na całym świecie i są wykorzystywane w takich właśnie realizacjach – dodaje.

Lampy gdyńskich przedsiębiorców rozświetlały sceny programów, takich jak The Voice, American Idol, X-Factor, Got Talent, najsłynniejszych festiwali muzycznych: Roskilde czy Glastonbury, wykorzystane zostały również do rozświetlenia gali rozdania nagród Grammy w 2021 roku. W ich świetle swoje utwory wykonywali m.in. Ed Sheeran, Miley Cyrus, John Legend, Dua Lipa, Sting, Cher, Prodigy i wielu innych uznanych artystów.

Tak OSZPECILI Annę Dymną w serialu Netflixa "Wielka woda".
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE