Gdynia. Wybijał szyby w zaparkowanych samochodach. 40-latka schwytała policja

2022-11-08 12:28
szyba
Autor: pixabay Zdjęcie poglądowe

Wybijał szyby boczne w pojazdach, uszkodził łącznie kilka samochodów. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Gdyni-Chyloni zatrzymali 40-latka. Sprawca dewastacji przy ul. Chmielnej trafił do policyjnej celi. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w Gdyni przy ul. Chmielnej. Dyżurny z Komisariatu Policji w Gdyni-Chyloni otrzymał zgłoszenie, że w tym miejscu podejrzany mężczyzna rozbija kamieniami szyby w samochodach.

Na wskazane miejsce natychmiast został wysłany patrol policji. Jak się okazało – zgłoszenie było prawdziwe. Przy jednym z pojazdów funkcjonariusze zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi domniemanego sprawcy.

Gorzów ma swojego Neptuna. Zamiast trójzębu... hulajnoga

Mężczyzna miał zakrwawioną dłoń, co mogło świadczyć o tym, że to właśnie on dokonał zniszczenia szyb. Podczas interwencji 40-latek przyznał się do popełnionego czynu.

Nie potrafił jednak sprecyzować powodu swojego działania. Policjanci przewieźli go do policyjnej celi. Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE