Policjanci publikują wizerunek złodzieja. Mężczyzna ukradł... Podest dla niepełnosprawnych!

i

Autor: KMP Gdańsk

Gdynia: Policjanci publikują wizerunek złodzieja. Mężczyzna ukradł... Podest dla niepełnosprawnych!

2021-12-02 12:44

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Śródmieściu poszukują mężczyzny, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze szukają świadków, mogących pomóc w ustaleniu personaliów tej osoby.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni – Śródmieściu prowadzą czynności w sprawie kradzieży podestu dla niepełnosprawnych, do której doszło w pociągu relacji Gdynia Główna – Malbork. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

"Mężczyzna ma około 40-45 lat, krótko obcięte włosy, lekki zarost. W dniu zdarzenia miał na sobie białą kurtkę z trzema paskami na lewym rękawie, jasnozielone spodnie z czarnymi wstawkami, czarne buty"

- komentują policjanci. 

Policjanci publikują wizerunek złodzieja. Mężczyzna ukradł... Podest dla niepełnosprawnych!

i

Autor: KMP Gdańsk

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają lub posiadają informacje na temat mężczyzny z monitoringu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Śródmieściu pod nr tel. 47-74-21-155 5 lub na numer alarmowy 112.

Express Biedrzyckiej - Tomasz Trela: Mejza powinien być wyrzucony na zbity pysk
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE