Gdynia: pies przeszedł 30 km, by wrócić do swojego domu. Ta historia wzrusza do łez!

2020-12-16 7:50
Gary
Autor: Stowarzyszenie Paka dla Zwierzaka Gary

12-letni pies Gary szedł mrozie pięć godzin, by wrócić do swojej poprzedniej rodziny. Zwierzak pokonał w sumie trasę 30 kilometrów. Poznajcie wzruszającą historię Gary'ego.

Gary przez wiele lat żył na ulicy. W 2016 roku zwierzak trafił do schroniska w Puławach (woj. lubelskie). Niedowidział i niedosłyszał. Dzięki Stowarzyszeniu Paka dla Zwierzaka trafił do Trójmiasta.

Gary następnie znalazł dom tymczasowy w Gdyni. Rodzina bardzo zżyła się z psem. Gary nie został jednak u nich długo. Po trzech tygodniach przygarnął go starszy mężczyzna z Żukowa.

ESKA XD #012

Gary'emu jednak nie bardzo spodobał się nowy dom. Pewnego dnia pies uwolnił się z obroży i uciekł. Rozpoczęły się wielkie poszukiwania zwierzaka. W nie zaangażowała się także rodzina, u której wcześniej był Gary. Wtedy dotarła do nich wiadomość, że psiak widziany był w Gdyni. Zwierzak został odnaleziony w lesie tuż obok domu tymczasowego, w którym spędził kilka tygodni. Psa odnalazła 10-letnia córką właścicieli mieszkania wraz z koleżankami.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE