Gdańsk: Zmiany w ruchu w pobliżu skrzyżowania Podwala Przedmiejskiego z ul. Łąkową

2020-02-23 17:47
prace
Autor: DRMG

Gdańscy kierowcy, przygotujcie się na utrudnienia! Rozpoczyna się kolejny etap prac związanych z przebudową skrzyżowania ul. Podwale Przedmiejskie z ul. Łąkową. W poniedziałek (24.02) w tym rejonie planowane jest wprowadzenie nowej organizacji ruchu.

Od poniedziałku 24.02.2020 r. - jezdnia w kierunku centrum, w rejonie skrzyżowania z ul. Łąkową zostanie zawężona na odcinku ok. 120m. Wyłączony z ruchu zostanie buspas i ruch odbywać się będzie dwoma pasami. Wyjazd i wjazd w ul. Łąkową zostanie zachowany. Przystanki autobusowe zostaną przesunięte o ok. 50 m.
Od czwartku 27.02.2020 r. - jezdnie w obu kierunkach ul. Podwale Przedmiejskie zostaną zawężone na wysokości skrzyżowania z ul. Łąkową i ruch odbywać się będzie jednym pasem.
Taka organizacja ruchu utrzyma się do końca marca. O kolejnych zmianach będziemy informować z wyprzedzeniem. W rejonie prowadzonych robót prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności. 
Utrudnienia na ul. Podwale Przedmiejskie związane są z przebudową skrzyżowania z ul. Łąkową. Przetarg na realizację robót wygrała firma MTM S.A. Umowa opiewa na kwotę 10,5 mln złotych, a prace potrwają do końca czerwca 2020 r.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE