Gdańsk: Zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Okopowej z ul. Świętej Trójcy

2020-02-05 3:06
zm
Autor: DRMG

Gdańscy kierowcy, przygotujcie się na utrudnienia. W czwartek (6.02) na skrzyżowaniu ul. Okopowej z ul. Świętej Trójcy wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Zmiany będą obowiązywały od godz. 6:00 rano.

Od czwartku dojazd do ulicy Św. Trójcy odbywać się będzie przez ul. Toruńską i Rzeźnicką. Jednocześnie przełożony zostanie zjazd z ul. Okopowej w kierunku Warszawy i al. Armii Krajowej. Zjazd ma być przesunięty o ok. 30 metrów. Zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą co najmniej 3 miesiące. -Utrudnienia związane są z budową Wiaduktu Biskupia Górka -przypomina Aneta Niezgoda z Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska. 

DRMG zapewnia, że prace dotyczące inwestycji są prowadzone zgodnie z harmonogramem. A to oznacza, że druga nitka wiaduktu ma być udostępniona kierowcom w ostatnim kwartale tego roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE