Gdańsk: Śmiertelnie ugodził swoją partnerkę dwoma nożami NA OCZACH DZIECI! Jest w rękach policji

2021-09-12 19:11
Nóż
Autor: pixabay.com Nóż

Policja zatrzymała 29-letniego mężczyznę w związku ze śmiercią 25-letniej kobiety – poinformował w niedzielę PAP asp. sztab. Mariusz Chrzanowski z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Zgłoszenie o zgonie 25-letniej kobiety w jednym z mieszkań na osiedlu Zielony Trójkąt w Gdańsku policja odebrała w niedzielę (12 września) ok. godz. 11.

"Policjanci pojechali na miejsce i w związku z tą sprawą zatrzymali 29-letniego mieszkańca Gdańska"

 – przekazał asp. sztab. Chrzanowski z KMP w Gdańsku.

Ustalane są okoliczności zdarzenia. Na miejscu prowadzone są czynności prokuratorskie z udziałem m.in. biegłego z zakresu medycyny sądowej.

Prokurator Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku wyjaśnił PAP, że przyczyny śmierci kobiety ustali sekcja zwłok, która będzie przeprowadzona w najbliższym czasie.

Według nieoficjalnych informacji wynika, 29-latek śmiertelnie ugodził swoją partnerkę dwoma nożami. Jak podano, policję powiadomił jeden z członków rodziny, do którego kobieta zadzwoniła podczas domowej awantury z prośbą o pomoc. Stacja ustaliła, że kobieta osierociła dwoje dzieci w wieku 1 i 3 lat, które były w mieszkaniu w momencie, kiedy doszło do tragedii.

Zadał siedem ciosów nożem w obronie własnej?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE