Gdańsk: Ranił nożem współlokatora byłej partnerki! Policja szuka 33-letniego napastnika

2020-02-18 23:31
policja
Autor: pixabay.pl

Policjanci z Gdańska szukają nożownika. 33-letni mieszkaniec dzielnicy Chełm miał ranić nożem współlokatora byłej partnerki. Na szczęście zaatakowany mężczyzna przeżył - z ranami kratki piersiowej trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (16.02) wieczorem - w wyniku sprzeczki napastnik wyciągnął nóż, zadał współlokatorowi byłej partnerki kilka ciosów, a następnie uciekł. -Policjanci natychmiast przeszukali pobliski teren, w działania był również zaangażowany przewodnik z psem tropiącym. W sprawie przesłuchano świadków i zabezpieczono ślady. Funkcjonariusze cały czas ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia, a przede wszystkim szukają sprawcy -mówi nadkom. Magdalena Ciska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Nożownikowi grozi kara do 5 lat więzienia.

Mężczyzna zaatakowany przez nożownika przeżył, ale doznał licznych obrażeń klatki piersiowej. Posłuchaj naszego materiału.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE