Gdańsk: Co to był za ŚLUB! Pobrali się na oddziale covidowym. WZRUSZAJĄCA uroczystość

2021-03-23 17:37
Obrączki ślubne
Autor: TBIT / CC0 / pixabay.com

To był wyjątkowy ślub, w jeszcze bardziej wyjątkowych okolicznościach. W Pomorskim Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy w Gdańsku pobrała się para chorująca na COVID-19. Oboje bardzo ciężko znosili chorobę i zamierzali jak najszybciej wypowiedzieć słowa przysięgi małżeńskiej. Ich wspólne marzenie się spełniło dzięki personelowi placówki, który zorganizował uroczystość.

Ceremonia była skromna, ale bardzo wzruszająca. Pracownicy szpitala przyozdobili salę balonami z jednorazowych rękawiczek, by zrobiło się bardziej "uroczyście" i mniej "szpitalnie". Wrażeniami ze swojego ślubu, za pośrednictwem placówki, w mediach społecznościowych podzieliła się świeżo upieczona żona, która wolała zachować anonimowość.

"Chciałabym serdecznie w swoim imieniu, jak również teraz już mojego męża, z głębi serca podziękować Pani Prezes, jak również całemu Zarządowi za umożliwienie nam zawarcia ślubu na terenie Pomorskiego Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy w Gdańsku w odpowiedzi na naszą prośbę. Z uwagi na ciężki stan męża bardzo nam zależało, żeby odbyło się to możliwe jak najszybciej"

- czytamy na Facebooku.

Chociaż ślub jest jedną z najbardziej szczęśliwych chwil w życiu każdego człowieka, ta uroczystość odbyła się jednak w dość przykrych okolicznościach, w sytuacji, gdy pan młody bardzo ciężko znosił zakażenie koronawirusem. Zdjęcie z tej niezwykłej uroczystości stało się prawdziwym hitem sieci. Pojawiły się pod nim dziesiątki komentarzy, w których internauci życzą młodej parze szybkiego powrotu do zdrowia.

Zobacz też: Gdańsk-Oliwa: Chwile GROZY na stacji paliw. Mężczyzna oblał się benzyną i PODPALIŁ SIĘ!

Sonda
Czy planujesz ślub w 2021 roku?
Ślub od pierwszego wejrzenia 5 - co się wydarzy w tym sezonie?
Źródło: Gdańsk: Co to był za ŚLUB! Pobrali się na oddziale covidowym. WZRUSZAJĄCA uroczystość
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE