Dwa wypadki samochodowe w Gdyni. 24.03.2021 r. Dwie osoby poszkodowane i ruch wahadłowy

2021-03-24 16:45
policja
Autor: Pomorska Policja Dwa wypadki samochodowe w Gdyni w środę, 24.03.2021 r.

Niebezpiecznie na drogach w Gdyni. W środę, 24.03.2021 r. na ul. Chylońskiej zderzyły się cztery samochody osobowe. Z kolei na ul. Witomińskiej auto uderzyło w drzewo. W wypadkach ucierpiały dwie osoby. Na miejscu są utrudnienia drogowe.

Dwa wypadki w Gdyni. 24.03.2021 r. Dwie osoby ranne!

Do pierwszego wypadku doszło w środę, 24 marca na wysokości ul. Chylońskiej 170. Około godziny 15:18 zderzyły się tam ze sobą cztery samochody. W wypadku ucierpiała jedna osoba. To kierowca jednego z pojazdów. Na miejscu pracują dwa zastępy straży pożarnej, policja oraz ratownicy medyczni. Ruch samochodów odbywa się wahadłowo.

Niecałe pół godziny później na ul. Witomińskiej osobówka uderzyła w drzewo. Tu również poszkodowana jest jedna osoba. Na Witomińską przyjechały trzy zastępy straży pożarnej, policja oraz służby medyczne. Utrudnienia drogowe nadal trwają. Tutaj także ruch odbywa się wahadłowo.

Wypadek autokarów na ulicy Gdańskiej w Szczecinie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE