„Drogo na tej plaży”: Sopoccy mundurowi ukarali plażowiczów mandatami

2021-07-01 9:56
„Drogo na tej plaży”: Sopoccy mundurowi ukarali plażowiczów mandatami
Autor: KMP Gdańsk

Łącznie ośmiu sprawców wykroczeń zostało ukaranych mandatami pod koniec czerwca na sopockich plażach. Czy będzie więcej takich kontoli? Za co „wlepiono” mandaty?

Pod koniec czerwca sopoccy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami z Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku przeprowadzili kolejne działania na plaży. Zwracali oni szczególną uwagę na kwestię spożywania alkoholu w miejscu niedozwolonym, wchodzenia do wody pod wpływem alkoholu, pozostawiania bez opieki rzeczy oraz kradzieży tych rzeczy. 

"W trakcie działań policjanci podjęli interwencje wobec 8 osób, które spożywały lub usiłowały spożyć alkohol. Za te wykroczenia zostali oni ukarali mandatami."

- relacjonują mundurowi.

Policjanci: „Po raz kolejny apelujemy do wszystkich osób o rozwagę nad wodą!”

- Pamiętajmy, że kąpiel choćby po jednym piwie to potencjalne zagrożenie. Wystarczy moment, aby zniknąć pod wodą i tylko kilka minut by stracić przytomność i często życie. Wchodząc do wody nie pozostawiajmy też bez opieki swoich rzeczy, bo złodziej wykorzystuje takie sytuacje. Poprośmy o przypilnowanie rzeczy kogoś zaufanego – dodają.

ESKA Summer City - Plaża pod Stadionem Śląskim
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE