Czy Obwodnica Metropolitalna Trójmiasta powstanie do 2025 roku? Swój typ możesz obstawić... u bukmachera

2021-03-11 14:31
OMT
Autor: mat. pras.

Jedna z największych w Polsce firm bukmacherskich przyjmuje zakłady o to, czy budowa trasy zakończy się w deklarowanym przez GDDKiA terminie. Według ekspertów najbardziej prawdopodobne jest, że wykonawcy prac się nie wyrobią.

Budowa obwodnicy jest na bardzo wczesnym etapie. Na razie w ramach przetargu wyłoniono wykonawców dwóch odcinków trasy. -To za wcześnie, by mówić o ewentualnych opóźnieniach -mówi Piotr Michalski z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Gdańsku.

O szczegółach posłuchasz w materiale!

Według ekspertów najbardziej prawdopodobne jest, że wykonawcy prac się nie wyrobią. Trójmiejscy kierowcy są podobnego zdania.

Posłuchaj głosu kierowców!

Przypomnijmy, Obwodnica Metropolitalna umożliwi sprawny przejazd od strony autostrady A1 oraz drogi S7 w kierunku zachodnim i północnym woj. pomorskiego. Jednocześnie ma być alternatywną trasą dla Obwodnicy Trójmiasta.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE