#CZASNAGDAŃSK: Zostań turystą we własnym mieście i wygraj nagrody!

2020-06-19 14:10
konkurs
Autor: mat. pras.

Coś się kończy, coś zaczyna. Nie można oprzeć się wrażeniu, że dla znanych i lubianych gdańskich atrakcji nadszedł czas na "nowe rozdanie". Najciekawsze, ikoniczne gdańskie obiekty, do których użytkownicy Gdańskiej Karty Mieszkańca mają raz w roku bezpłatne wejście, czekają. To jest #CZASNAGDAŃSK. A zatem.... Karty na stół!

Jeżeli przez ostatnie miesiące nie mogliście doczekać się wizyty w ulubionych miejscach w Gdańsku, to mamy dobrą wiadomość - one także czekały na Was! Po wielu tygodniach zamknięcia spowodowanych pandemią koronawirusa, część gdańskich instytucji kultury i nauki ponownie otwiera swoje podwoje. A kolejne będą wkrótce dołączać!

To doskonały moment, aby skorzystać z największego z przywilejów przysługujących użytkownikom Gdańskiej Karty Mieszkańca - bezpłatnych wejść raz w roku do TOP 25, czyli najważniejszych i najbardziej popularnych gdańskich obiektów. Tym bardziej, że do 30 września trwa konkurs, w którym można zdobyć cenne nagrody: smartwatche, vouchery do restauracji i zestawy gdańskich gadżetów.

O szczegółach akcji #CZASNAGDAŃSK opowiedział nam Michał Brandt z Gdańskiej Organizacji Turystycznej. Posłuchaj!

Zasady zabawy są proste. Za jednorazowe odwiedzenie każdego z obiektów TOP 25 z Kartą Mieszkańca (lub z aplikacją Jestem z Gdańska) zostanie przyznany 1 punkt, a laureatami konkursu będzie pierwszych 100 uczestników, którzy zdobędą 11 punktów - czyli odwiedzą co najmniej 11 obiektów. Szczegóły konkursu, a także dodatkową zabawę – quiz o Gdańsku – znajdziecie TUTAJ.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE