Ciężarówka Coca-Cola odwiedzi Gdańsk! To już jutro!

2022-12-02 12:41
Ciężarówka Coca Coli w Łodzi! Zobacz, kiedy można się jej spodziewać
Autor: Pexels

Ruszyła świąteczna trasa ciężarówki Coca-Coli! W tym roku odwiedzi ona łącznie 10 miast. "Tournée" po Polsce wystartowało wraz z początkiem grudnia. Świąteczne lampki zapalą się także w Gdańsku i to już jutro (3 grudnia)! O której godzinie można wypatrywać ciężarówki Coca-Coli?

Ciężarówka Coca-Coli już jutro w Gdańsku!

Jutro, tj. 3 grudnia 2022, ciężarówka Coca-Cola pojawi się w Gdańsku. Od 15:00 przy Targu Węglowym na mieszkańców czekać będzie wiele atrakcji. Wśród nich znajdzie się wirtualna przejażdżka saniami Mikołaja, pokój Świętego Mikołaja, minikonkursy z nagrodami czy fotobudka 360°. Odwiedzający świąteczną ciężarówkę będą mogli liczyć także na bezpłatne puszki napoju Coca-Cola Zero Cukru.

Mikołaj trzymający w ręku butelkę Coca-Coli, a w tle piosenka Melanie Thornton, w polskiej wersji znana jako „Coraz bliżej święta”. Gdy w telewizji pojawia się ta wersja reklamy Coca-Coli – wiadomo, że małymi krokami zbliża się okres Bożego Narodzenia.

Ciężarówka Coca-Coli - trasa 2022

Ciężarówka Coca Coli znów wyjeżdża w trasę po Polsce. W tym roku odwiedzi łącznie 10 miast. Wśród nich - Gdańsk! Kiedy może wypatrywać świątecznej ciężarówki w Trójmieście?

Ciężarówka Coca-Coli. Do Gdańska zawita 3 grudnia 2022!

1 grudnia – Płock

2 grudnia – Bydgoszcz

3 grudnia – Gdańsk

9 grudnia – Rybnik

10 grudnia – Kraków

11 grudnia – Kielce

16 grudnia – Łódź

17 grudnia – Poznań

18 grudnia – Ostrów Wielkopolski

Producent zaplanował wizytę w grodzie Neptuna na 3 grudnia.

Ciężarówka Coca Coli - historia

Ta historia zaczęła się w 1995 roku. Wielki koncern popularnych napojów gazowanych zatrudnia agencję W. B. Doner. Od teraz świąteczna kampania Coca-Coli ma na zawsze wpisać się w amerykańską kulturę.

Do współpracy dołącza studio Industrial Light and Magic znane m.in. z efektów specjalnych do filmów serii Star Wars i Poszukiwaczy Zaginionej Arki. W ten sposób pojawiła się pierwsza świąteczna ciężarówka Coca-Coli.

Przed pierwszą gwiazdką - świąteczne przygotowania
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE