polocja

i

Autor: Pixabay

Na sygnale

Chciał spędzić wieczór przy piwie i kryminale. Grozi mu 5 lat więzienia

2023-04-02 11:01

Policja zatrzymała na gorącym uczynku 51-latka, który wynosił ze sklepu jedzenie, alkohol i książki. Całość przewoził wózkiem sklepowym, który również postanowił zabrać. Teraz mężczyzna odpowie za swoje zachowanie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Okradł sklep. Sam zadzwonił na policję

Do zdarzenia doszło 30 marca 2023 roku po godzinie 20:00. Policjanci służby patrolowej zostali skierowani do jednego z lęborskich dyskontów, gdzie doszło do kradzieży. Złodzieja próbowali ująć świadkowie, których się wystraszył i uciekł, chowając się w innym sklepie. Następnie, sam zadzwonił na policję, bo obawiał się reakcji osób, przed którymi uciekał.

Mundurowi zatrzymali tego mężczyznę. Okazało się, że to nietrzeźwy 51-letni lęborczanin, który zapakował do swojego plecaka i do wózka sklepowego trzy książki o tematyce kryminalnej, produkty spożywcze i sześciopak piwa o łącznej wartości ponad 500 zł, za które nie zapłacił.

Zamiast wieczoru przy piwie i kryminale, grozi mu 5 lat więzienia

Policjanci odebrali 51-latkowi skradziony towar i przekazali obsłudze sklepu, a jego samego zatrzymali.  31 marca mężczyzna usłyszy zarzuty przestępstwa kradzieży. Grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.

Biały wilk uchwycony w Pomorskiem. Dopadł ofiarę na oczach kamery

Gdyńskie zabytki z dotacją na remont

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE