Cavaliada

i

Autor: Międzynarodowe Targi Poznańskie

150 zawodników i prawie 400 koni. Cavaliada w Ergo Arenie

2022-01-11 12:34

150 zawodników i prawie 400 koni zaprezentuje się w Ergo Arenie na granicy Sopotu i Gdańska. To w ramach Cavaliady - jednej z największych imprez jeździeckich w kraju. Wydarzenie rozpocznie się 20 stycznia i potrwa cztery dni.

W programie sopockiej Cavaliady zaplanowano międzynarodowe zawody w skokach przez przeszkody, ujeżdżeniu, powożeniu oraz WKKW, czyli Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego.

– Sportowe emocje na najwyższym poziomie zapewnią także dwa konkursy zaliczane do rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej. W Ergo Arenie odbędą się również konkursy rozrywkowe: Potęga Skoku, Speed & Music, Venus vs. Mars, sztafeta, konkursy CAVALIADA Future (dzieci na kucach) oraz CSI Amatorów – mówi Aleksandra Samborska, rzecznik Ergo Areny.

Oprócz sportowych zmagań, publiczność obejrzy także widowiska teatralne i pokazy z udziałem koni. To jednak nie wszystko.

– Wydarzeniom z cyklu CavaliadaTour towarzyszą zawsze Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich, na których wystawcy prezentują swoją ofertę. Tematyka targów obejmuje wszystko, co jest związane z jeździectwem oraz z aktywną formą wypoczynku: odzież i sprzęt jeździecki, wyposażenie stajni, sprzęt i środki do pielęgnacji koni, witaminy, pasze, pamiątki, wydawnictwa branżowe i usługi – dodaje Aleksandra Samborska.

Najważniejsze konkursy będzie można zobaczyć online. A bilety na trybuny można zakupić przez stronę www.tobilet.pl. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE