EuroVolley Polacy

i

Autor: facebook.com/EuroVolley Polska reprezentacja na EuroVolley 2017

1/8 i 1/4 finału CEV Eurovolley na dniach zawita do Ergo Areny

2021-09-09 20:00

Ogromne siatkarskie emocje już w ten weekend. W sobotę i niedzielę w trójmiejskiej Ergo Arenie rozegrane zostaną 4 mecze jednej ósmej finału mistrzostw Europy CEV Eurovolley 2021, w tym jeden z udziałem biało-czerwonych. Ponadto we wtorek w tym samym miejscu czekają nas dwa mecze ćwierćfinałowe.

- Polska zagra z reprezentacją Finlandii już w sobotę 11 września o godzinie 20:30. Przed tym meczem też bardzo ciekawy pojedynek, bo Rosja podejmie Ukrainę. I w sytuacji, gdyby Polacy wygrali w sobotę wieczorem, to właśnie ze zwycięzcą tej pary zmierzą się we wtorek 14 września o godzinie 20:30 w fazie ćwierćfinałowej - mówi Aleksandra Golec z Ergo Areny.

W niedzielę z kolei w trójmiejskiej hali Holendrzy zagrają z Portugalczykami, a Serbowie podejmą Turków. Bilety, w tym również na mecz Polaków, są dostępne zarówno w sprzedaży internetowej jak i stacjonarnej.

- Bardzo cieszymy się, że reprezentacja Polski ponownie zagra tutaj w Gdańsku, ponieważ w Ergo Arenie odbyło się już 20 meczów, z czego 16 wygrała. Także mamy nadzieję, że chłopaki podtrzymają tą zwycięską passę. Ostatni Eurovolley, który tutaj gościliśmy w Ergo Arenie, to był rok 2017. Wtedy Polacy wszystkie swoje mecze w Ergo Arenie wygrali. No i mamy nadzieję, że podtrzymają ten wysoki poziom - dodaje Golec.

Półfinały i finał siatkarskich mistrzostw Europy w przyszły weekend w katowickim Spodku.