Biedronka wprowadza zmiany. Przez koronawirusa

i

Autor: mat. prasowy Biedronka Biedronka wprowadza zmiany. Przez koronawirusa

Handel i promocje

Wakacyjne gadżety w Biedronce. To długo wyczekiwana nowość!

2023-07-06 11:11

Popularny dyskont Biedronka co jakiś czas wprowadza specjalne serie tematyczne towarów. Tym razem klienci supermarketu będą mogli kupić wakacyjne gadżety, które mają mieć atrakcyjne ceny. Co tym razem zaproponuje Biedronka? Sprawdziliśmy!

Nowe gadżety wakacyjne od Biedronki

Od 3 lipca br. obowiązuje oferta z nowej gazetki Biedronki. Już teraz można wybrać się do marketu i sprawdzić, co oferują. Od 6 lipca do sprzedaży trafiły kolejne atrakcyjne towary.

Do sprzedaży trafiły m.in. wentylatory domowe, które dadzą ulgę w upalny dzień. Najtańszy z nich kosztuje 54.90 zł. Większy wentylator można kupić już za 149 zł ma opcję oscylacji do 70 stopni. To wentylatory idealne do niewielkich mieszkań. Dostępny będzie również większy wentylator z funkcją marki MPM, ta propozycja kosztuje 299 zł.

Pojawiło się też coś dla dzieci. Jest to m.in. kamera dla dzieci Korever K2 za 90 zł z nagrywaniem do 1080 p. Można używać jej pod wodą, gdyż ma wodoodporną obudowę. W ofercie biedronkowej jest także kamera sportowa Forever V2 HD 1080 p. Ta dostępna jest w cenie 89.90 zł. Ten sprzęt nadaje się idealnie do rozpoczęcia przygody z nagrywaniem prostych filmów wideo.

Tegorocznym hitel Biedronki ma być duży powerbank o pojemności 20 tys. mAh (koszt: 99 zł). Trudno znaleźć urządzenie o podobnych parametrach w tak niskiej cenie. Powerbank ma port ładowania USB-C.

Wakacje po polsku – Mazury
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE