Sylwester u Tadeusza Rydzyka! Zaskakuje niska cena i odezwa do młodzieży

2022-12-30 13:36
Tadeusz Rydzyk
Autor: Mieszko Piętka/AKPA

Tadeusz Rydzyk i Radio Maryja zapowiedzieli organizację zabawy sylwestrowej. Impreza odbędzie się pod hasłem "Życie to coś więcej". Komentujących zaskoczyła, niska jak na Rydzyka, cena wydarzenia, które nie będzie otwarte dla każdego. To nawet lepiej i zdrowiej dla społeczeństwa.

Impreza sylwestrowa z Radiem Maryja u Rydzyka

Radio Maryja i najlepszy ekonomista-samouk w kraju - Tadeusz Rydzyk, organizują zabawę sylwestrową i zapraszają wszystkich rozmodlonych fanów. Na miejscu czekać będą zapewne dewocyjne cuda i wspaniałe pamiątki religijne. Informacja o wydarzeniu pojawiła się też w specjalnym wpisie Radia Maryja.

"Mijający rok był niezwykle bogaty w różne wydarzenia, również te nieprzewidywalne. Krótko mówiąc – mógł nas zadziwić, ale i zmęczyć. Jaki będzie nadchodzący? Tego nie wiemy, ale na pewno nie pozostanie obojętny. Dlatego proponujemy ci dobrze zakończyć ten rok i dobrze rozpocząć nowy" - czytamy we wpisie.

Sylwester z Rydzykiem potrwa trzy dni! Cała zabawa zacznie się 30 grudnia i potrwa do 1 stycznia 2023 roku. Co ciekawe, impreza skierowana jest do młodzieży w wieku 13-19 lat. Zaskakuje też cena. Trzydniowy pobyt wraz z noclegiem oraz wyżywieniem kosztuje tylko 150 zł! Niebywała stawka jak na cennik miłosiernego Tadeusza.

Rozgłośnia zachęca swoich wyznawców do polecania wnukom i dzieciom możliwości uczestnictwa w zabawie sylwestrowej Rydzyka.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE