Nadaj starej książce nowe życie! Przed nami kolejna Książkowymiana! [AUDIO]

2020-02-05 16:03
Nadaj starej książce nowe życie! Przed nami kolejna Książkowymiana! [AUDIO]
Autor: Materiały prasowe organizatora Nadaj starej książce nowe życie! Przed nami kolejna Książkowymiana! [AUDIO]

Twój regał z książkami ugina się od ich nadmiaru? A może chciałbyś zrobić wcześniej wiosenne porządki w domowej biblioteczce? Już niebawem będzie do tego świetna okazja. W sobotę (08.02.) odbędzie się Książkowymiana w Kamienicy Inicjatyw. To nie tylko pretekst, by wymienić stare książki na nowe, ale też - niskim kosztem zainteresować się nowym autorem czy też gatunkiem. Na wymianę można wziąć również gry planszowe.

To już trzeci raz kiedy będziemy mogli wymienić swoje mniej lub bardziej lubiane książki. Akcja "Książkowymiany" zrodziła się na początku, by stać się wydarzeniem dla znajomych, najbliższych. Już wtedy zainteresowanie tylko rosło. Podczas dwóch poprzednich edycji przez Kamienicę Inicjatyw przeszło wiele książek, a także ich czytelników. Wszystko to przy gorącej herbacie oraz pysznym ciastku.

Książkowymiana to okazja, by wymienić stare przyzwyczajenia i dać się zaprosić do zupełnie nowego świata. Wszystko to niskim kosztem, ponieważ jak sama nazwa wskazuje - za nową-starą pozycję nic nie zapłacimy. O szczegółach opowiedział nam Maciej Zieliński z Fundacji Archipelag Inicjatyw.

Posłuchajcie materiału o Książkowymianie

Trzecia Książkowymiana odbędzie się w sobotę 8 lutego między 11:00 a 14:00 w Kamienicy Inicjatyw przy ulicy Kopernika 22. Wstęp na wydarzenie jest wolny, nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

Organizatorzy planują organizować akcję cyklicznie. Więcej na ich temat znajdziecie TUTAJ.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE