Idzie odwilż. W Toruniu sporo powyżej zera i deszczowo [Pogoda w Toruniu]

2021-12-13 6:15
Idzie odwilż. W Toruniu sporo powyżej zera i deszczowo [Pogoda w Toruniu]
Autor: pixabay.com Nadciąga ocieplenie przed świętami Bożego Narodzenia

W tym tygodniu torunianie nie mają co liczyć na ulepienie bałwana. Temperatury w mieście skoczą sporo powyżej zera. Raz na jakiś czas trzeba przygotować się na opady deszczu oraz deszczu ze śniegiem.

To będzie tydzień bez nowej porcji śniegu w Toruniu. Jedyne, czego mogą spodziewać się mieszkańcy to deszcz, który spadnie z dość gęstych chmur w mieście. Dziś (13.12.) na termometrach zobaczymy w okolicach 0 stopni, choć odczyty z rana to jeszcze -2. Mżawka oraz śnieg z deszczem będą zaskakiwały nas w ciągu dnia. To nie będzie czas dobry dla kierowców, ponieważ w Toruniu będzie także mgliście.

W najbliższych dniach przygotujmy się także, że na drogach może być ślisko. Roztapiający się śnieg będzie zmorą każdego kierowcy. Na termometrach w tym tygodniu zobaczymy nawet do 7 stopni powyżej zera. Druga część tygodnia powinna być pogodniejsza.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE