Buleska jest dla wszystkich tych, którzy chcą coś przekazać. Toruńska Scena Burleski ponownie zaprasza na show [AUDIO]

i

Autor: Lady AnnMart

"Buleska jest dla wszystkich tych, którzy chcą coś przekazać". Toruńska Scena Burleski ponownie zaprasza na show [AUDIO]

2022-02-23 16:54

Będzie brokat, pióra, ale nie tylko. Toruńska Scena zaprasza na kolejną odsłonę show, w którym zobaczymy prawdziwe połączenie sztuk. Kogo zobaczymy tym razem?

To dziewiąty raz, kiedy na scenie toruńskiego klubu Lizard King pojawią się rodzime performerki i performerzy oraz zaproszeni goście. Burleska w mieście rozgościła się na dobre i od kilku lat zbiera coraz więcej fanów. To show, które posiada w sobie wiele elementów - śpiewu, teatru, tańca czy kabaretu. Podczas najbliższej odsłony, która odbędzie się już 3 marca zobaczymy m.in. Lady AnnMart, Pearl Pepper, Morticia von Black, Feather Boy, Carmen del Fuego oraz Feisty Muffin. Pojawią się także kolejne debiuty, które z pewnością zaciekawią stałych bywalców toruńskiej sceny.

O 9. Toruńskiej Scenie Burleski by Lady AnnMart opowiedziała nam Anna Konopka

Oprócz show będzie okazja na wzięcie udziału w konkursie "Dress to impress", w którym to widzowie będą mogli się wykazać kreatywnością. Prowadzący imprezę wybiorą króla i królową, którzy zdecydują się na nieco ekstrawagancji w swoich wieczorowych strojach. Toruńska Scena Burleski by Lady AnnMart odbędzie się 3 marca o godzinie 20:30 w klubie Lizard King. Więcej o wydarzeniu przeczytacie także na Facebooku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE