Blask Bella Skyway Festival na zdjęciach. Toruńska Agenda Kulturalna ogłasza konkurs

2021-08-23 17:19
Blask Bella Skyway Festival na zdjęciach. Toruńska Agenda Kulturalna ogłasza konkurs
Autor: Marta Łazarska

"Uchwyć blask Bella Skyway" to konkurs dla wszystkich tych, którzy odwiedzili tegoroczny festiwal. Swoje archiwa możecie przeglądać jeszcze do września. Najlepsze fotografie zostaną nagrodzone.

Światła festiwalu Bella Skyway już zgasły. Do dyspozycji odwiedzających były 3 strefy, które zlokalizowano na Placu Rapackiego, w Dolinie Marzeń oraz na ruinach Zamku Krzyżackiego. 12 ekspozycji rozświetlało Toruń od godziny 20:30 do 00:00.

To też okazja, by zobaczyć miasto w innym świetle. Jeśli macie ciekawe ujęcia tegorocznej edycji festiwalu - Toruńska Agenda Kulturalna zaprasza do wzięcia udziału w konkursie. "Uchwyć blask Bella Skyway" polega na wysłaniu fotografii lub zestawu zdjęć na adres konkurs@bellaskyway.pl. Nie powinny one zawierać podpisu czy znaku wodnego. Oprócz fotografii należy dołączyć swoje dane kontaktowe - imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz telefon.

Jeśli zdjęcia są w dużym rozmiarze, można wysłać je za pomocą takich narzędzi jak Dropbox, Google Drive, OneDrive czy WeTransfer. Czas na wysyłanie swoich prac jest jeszcze do 1 września. Autorzy 5 najlepszych zdjęć otrzymają nagrody specjalne. To m.in. srebrna biżuteria oraz wejściówki 24h do klubu CityFit Toruń. Poniżej prezentujemy także naszą relację z 12. edycji Bella Skyway Festival.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE