WOŚP 2023 w Tarnowie. Mieszkańcy po raz kolejny pobiegną z pochodniami

2023-01-27 12:34
WOŚP 2023
Autor: WOŚP

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę, 29 stycznia 2023 roku. W tym dniu odbędzie się Tarnowski Bieg z Pochodniami organizowany przez Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów oraz MLUKS Tarnów. Mieszkańcy miasta pobiegną dla WOŚP już po raz czternasty.

Tarnowski Bieg z Pochodniami w ramach WOŚP 2023

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę, 29 stycznia 2023 roku. Orkiestra zagra w tym roku pod hasłem: „Żyj zdrowo w zdrowym świecie”. W mieście pod Górą Świętego Marcina o godzinie 19:15 w dniu finału odbędzie się po raz czternasty Tarnowski Bieg z Pochodniami, który wyruszy sprzed Szkoły Podstawowej nr 23. Tegoroczna trasa będzie przebiegać ulicami: Wojska Polskiego, Starodąbrowską, Mickiewicza, Brodzińskiego i Wałową, do Pomnika Nieznanego Żołnierza. Następnie uczestników czeka chwilowy postój, podczas którego do dołączą do nich rodzice z dziećmi.

O godzinie 19:50 bieg ruszy w kierunku tarnowskiego rynku. Tam o godzinie 20:00 nastąpi podsumowanie tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i puszczenie „Światełka do Nieba”.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Czy dobrze znasz zimozielone rośliny ogrodowe? Zdobędziesz 10/10?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego: ten popularny zimozielony krzew liściasty doskonale znosi cięcie i formowanie
Bukszpan
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE