Wandale szaleli w Tarnowie. Zdemolowali samochód i zniszczyli wiatę przystankową [GALERIA]

2023-01-26 7:41

Dwaj 17-latkowie przechodząc ulicami Tarnowa niszczyli wszystko, co napotkali na swojej drodze. Roztrzaskali wiatę przystankową, rozbili szyby w witrynie jednego ze sklepów, a na końcu zdemolowali samochód, z którego ukradli również tablicę rejestracyjną. Policjantom tłumaczyli się, że zrobili to z nudów.

Dwaj 17-latkowie zniszczyli samochód, wiatę przystankową i witrynę sklepu

Funkcjonariusze Komisariatu Policji Tarnów-Zachód w Mościcach otrzymali zgłoszenia o uszkodzeniu samochodu i kradzieży tablicy rejestracyjnej, roztrzaskanych bocznych modułach wiaty przystankowej oraz rozbitych szybach w witrynie sklepowej. Do wszystkich incydentów doszło w dniu Święta Trzech Króli. Tarnowskim kryminalnym po kilku dniach udało się ustalić sprawców wszystkich zniszczeń. Okazali się nimi dwaj niespełna 17-letni mieszkańcy Tarnowa. Podczas przesłuchania powiedzieli mundurowym, że aktów wandalizmu dopuścili się z nudów.

Młodzi tarnowianie usłyszeli zarzuty uszkodzenia samochodu, wiaty przystankowej oraz witryny sklepu, które oszacowano na kwotę ponad 3500 złotych. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności oraz pokrycie kosztów naprawienia wyrządzonych szkód.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Jak dobrze pamiętasz czasy PRL-u? QUIZ dla urodzonych w tamtych latach

Pytanie 1 z 10
Jakiś czas temu cała Polska oczekiwała statków z węglem z Indonezji. W PRL-u legendarne statki miały przywieźć:
Bili, zastraszali, a nawet próbowali porwać. Brutalne porachunki na Dolnym Śląsku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE