Utrudnienia na drodze powiatowej. Odcinek Zakliczyn–Stróże zostaje ZAMKNIĘTY

2022-09-26 16:40
Zdjęcie poglądowe
Autor: Pixabay

Na kierowców korzystających z drogi powiatowej Zdonia–Czchów–Iwkowa czekają duże utrudnienia. Jak podaje Powiatowy Zarząd Dróg na odcinku tej trasy trwają prace związane z remontem. Z tego powodu do końca miesiąca przejazd zostaje wstrzymany.

Powiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie z siedzibą w Zgłobicach informuje, że fragment drogi powiatowej 1410K relacji Zdonia–Czchów–Iwkowa zostaje zamknięty. Dotyczy to dwukilometrowego odcinka od szkoły średniej w Zakliczynie do szkoły podstawowej w Stróżach. Powodem są pilne prace związane z trwającym remontem drogi.

Ruch na tym odcinku jest wstrzymywany przez cały tydzień w godzinach 9:00-17:00. W tym czasie należy korzystać z objazdu ulicą Grabina oraz drogą powiatową 1408K relacji Zakliczyn–Stróże. Według zapewnień PZD w Tarnowie utrudnienia mają potrwać do 30 września.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

QUIZ: Afery w PRL-u. Tymi skandalami żyła cała Polska

Pytanie 1 z 10
Słynne uprowadzenie samolotu do Berlina Zachodniego przez kapitana Czesława Kudłka, który go pilotował, miało miejsce, ponieważ:
Dostał mandat, chociaż miał pierwszeństwo. "Uratowała mnie kamerka"
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE