UTRUDNIENIA na autostradzie A4 w rejonie Tarnowa. GDDKiA sprawdza wiadukty

2022-07-06 8:30
Wiadukt na wysokości Biadolin Radłowskich
Autor: Google Street View Wiadukt na wysokości Biadolin Radłowskich

Uwaga kierowcy. W środę i w czwartek, 6 i 7 lipca zaplanowano przegląd wiaduktów na autostradzie A4 w rejonie Tarnowa. Sprawdzane będą obiekty w Biadolinach Radłowskich oraz Łętowicach. GDDKiA informuje, że w czasie tych prac możliwe będą utrudnienia w ruchu. Najpierw na pasie w kierunku Krakowa.

Techniczny przegląd i utrudnienia na A4 koło Tarnowa

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Krakowie informuje, że w środę i w czwartek 6 i 7 lipca kierowcy będą musieli bardziej uważać podróżując autostradą A4 w rejonie Tarnowa. A wszystko z powodu przeglądu technicznego wiaduktów nad drogą szybkiego ruchu. W tych dniach sprawdzane będą obiekty w Biadolinach Radłowskich oraz Łętowicach. Co to będzie oznaczać dla kierowców?

6 lipca GDDKiA zapowiada utrudnienia na pasie w kierunku Krakowa. Drogowcy będą zamykać w czasie inspekcji lewy pas ruchu. Wprowadzane też będzie ograniczenie prędkości do 80 km/h. 7 lipca sytuacja powtórzy się na pasie w kierunku Tarnowa. Mijając te miejsca zachowajcie większą ostrożność.

Gdzie dokładnie pojawią się utrudnienia?

Zgodnie z informacją przekazaną przez GDDKiA oddział w Krakowie 6 i 7 lipca 2022 roku planowany jest przegląd czterech obiektów mostowych w Biadolinach Radłowskich i Łętowicach, nad autostradą A4 Kraków – Tarnów. Te obiekty to:

  • Biadoliny Radłowskie - przejście dla zwierząt nad autostradą i linią kolejową,
  • Łętowicach, wiadukt nad autostradą i linią kolejową,
  • Łętowicach, przejście dla zwierząt nad autostradą i linią kolejową,
  • Łętowicach, wiadukt nad autostradą i linią kolejową.

Prace będą prowadzone w godzinach: 9.00-17.00, 6 lipca na jezdni w kierunku Krakowa, a 7 lipca na jezdni w kierunku Tarnowa.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

QUIZ: „Ol exkjuzmi”, którędy nad morze w Szczecinie, czyli wakacje z przymrożeniem oka. Sprawdź ile wiesz o popularnych kurortach

Pytanie 1 z 10
Na początek wizyta w biurze podróży. Prosta sprawa – proszę o oferty na wakacje ol exkujzmi w Huragandzie. Co klient ma na myśli?
ESKA Summer City na Śląsku. Bawimy się z Wami na Dniach Imielina i w Legendii Wesołym MIasteczku w Chorzowie.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE