Tragedia w Małopolsce. Pod Tarnowem znaleziono dwa ciała

2022-12-25 8:52
policja grudziadz
Autor: Pixabay Makabryczne odkrycie w Wielkopolsce. Z jeziora wyłowiono zwłoki

W niedzielę, 25 grudnia we wsi Łękawka w gminie Tarnów, w domu jednorodzinnym znaleziono dwa ciała. Służby otrzymały zgłoszenie około godz. 7 rano. Aktualnie trwa ustalanie przyczyn tragedii. Na miejsce jedzie też prokurator.

Tragedia w Małopolsce. Pod Tarnowem znaleziona dwa ciała

W bożonarodzeniowy poranek, dwie osoby w wieku 83 i 79 lat (małżeństwo) zostały odnalezione martwe w domu jednorodzinnym we wsi Łękawka, w powiecie tarnowskim. Służby zawiadomił syn, który nie mógł dostać się rano do domu rodziców. Jedną z możliwych przyczyn tragedii może być śmiertelnie zatrucie tlenkiem węgla.

- Na chwilę obecną wykluczamy działanie osób trzecich. Straż pożarna wchodziła do domu przez okno. Powodem zgonów mógł być czad, jednak strażacy nam tego jeszcze nie potwierdzili. Na miejsce jedzie prokurator, a my, wraz z innymi służbami, próbujemy ustalić przyczyny tragedii - powiedział nam asp. sztab. Paweł Klimek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

⚠️ Statystyki #czad za 22.12.2022: 🔘 Liczba zdarzeń 22, liczba osób rannych: 7, liczba ofiar śmiertelnych: 1 🔘...Opublikowany przez Państwowa Straż Pożarna Czwartek, 22 grudnia 2022
Andrzej Duda na zakupach świątecznych na Nowym Kleparzu

QUIZ PRL: Święta Bożego Narodzenia w PRL-u. To była magia prawdziwych świąt?

Pytanie 1 z 10
Żywe karpie sprzedawano, wyjmując je:
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE