Tarnów. W jednym z mieszkań znaleziono ciało prawnika. Miał ranę postrzałową głowy

2022-11-09 9:51
pistolet
Autor: Pixabay Zdjęcie podglądowe

W czwartek, 3 listopada 2022 roku, w jednym z mieszkań przy ulicy Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie znaleziono ciało 59-letniego prawnika z raną postrzałową głowy. Zwłoki znajdowały się w stanie daleko posuniętego rozkładu. Prawdopodobnie leżały w mieszkaniu około miesiąca. Według tarnowskich policjantów mężczyzna popełnił samobójstwo.

W Tarnowie znaleziono zwłoki prawnika z raną postrzałową głowy

W czwartek, 3 listopada 2022 roku, w mieszkaniu przy ulicy Kazimierza Brodzińskiego, jak informuje portal tarnow.net.pl, znaleziono ciało 59-letniego mieszkańca Tarnowa. Zwłoki znajdowały się w zaawansowanym stanie rozkładu, co wskazuje, że do zdarzenia mogło dojść około miesiąca. Na głowie mężczyzny widniała rana postrzałowa, a obok niego leżał pistolet kalibru 9 mm. Ponadto drzwi do mieszkania były zamknięte od środka. O jego zaginięciu na początku listopada poinformowała rodzina, z którą samotnie mieszkający prawnik miał nie utrzymywać kontaktu. Portalowi tarnow.net.pl udało się dowiedzieć, że mężczyzna cierpiał na depresję.

– Drzwi były zamknięte od wewnątrz, podjęto więc decyzję o siłowym otwarciu mieszkania. Gdy policjanci ze strażakami weszli do środka, zobaczyli zwłoki mężczyzny. Ciało było w stanie daleko posuniętego rozkładu, leżało tam prawdopodobnie od miesiąca. Mężczyzna miał ranę postrzałową głowy – wyjaśnia w rozmowie z tarnow.net.pl asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Śledczy prowadzący sprawę wstępnie wykluczają udział osób trzecich, bowiem okoliczności wskazują, że mężczyzna prawdopodobnie popełnił samobójstwo. W Zakładzie Medycyny Sądowej CMUJ w Krakowie przeprowadzono sekcję zwłok, ale jej wyniki nie są jeszcze znane. Policjanci ustalają również, czy prawnik miał pozwolenie na posiadanie broni.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Gdzie rządzą królowie? Za komplet punktów wkładamy koronę na głowę

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Po ponad 70 latach królową Elżbietę na tronie brytyjskim zastąpił...
Kraków. Zabójstwo w Lasku Wolskim. Młody Francuz zatrzymany
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE