Tarnów: TRAGICZNY pożar na ul. Promiennej. Nie żyje MŁODY mężczyzna[ZDJĘCIA, WIDEO, AUDIO]

2021-04-03 23:00

Tragiczny pożar w Tarnowie. Nie żyje jedna osoba. Ogień pojawił się w Wielką Sobotę (3.04.) wieczorem w mieszkaniu na 9 piętrze wieżowca przy ulicy Promiennej. ​Najprawdopodobniej doszło do podpalenia, a następnie samobójstwa. Strażacy szybko ugasili ogień. Nie było potrzeby ewakuacji bloku. Okoliczności tragedii wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.

Tragiczny pożar na ul. Promiennej w Tarnowie

W Wielką Sobotę (3.04.) około godziny 21:00 przyszło zgłoszenie o pożarze mieszkania w wieżowcu przy ulicy Promiennej w Tarnowie. Na miejscu zjawili się strażacy, pogotowie ratunkowe i policja. Straż pożarna wyważyła drzwi mieszkania, w którym pojawił się ogień. W tym momencie mieszkający tam samotnie 36-latek wyskoczył przez okno. Na miejscu okazało się że płonie jeden pokój. Strażacy bardzo szybko ugasili pożar.

O okolicznościach pożaru mówi asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie

- Wszystko wskazuje na to, że pożar wzniecił 36-letni mieszkaniec bloku przy ulicy Promiennej - mówi asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. Na miejscu strażacy zastali rozrzucone zapalniczki i ślady wykorzystywanego w nich środka łatwopalnego. Ogień był tylko w pomieszczeniu, z którego wyskoczył poszkodowany. Na razie nie wiadomo dlaczego ten mężczyzna tak postąpił. Mieszkanie było zamknięte od środka. Wstępnie wykluczyliśmy udział innych osób w tym zdarzeniu. Ofiara mieszkała samotnie.

Podczas akcji gaśniczej nie było potrzeby ewakuacji pozostałych mieszkańców bloku przy ulicy Promiennej w Tarnowie. Ogień był tylko w jednym pomieszczeniu i strażacy dość szybko go ugasili. Teraz okoliczności tragedii wyjaśnia policja pod nadzorem tarnowskiej prokuratury. Wszystko wskazuje na samobójstwo.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

QUIZ Co wiesz o świętach wielkanocnych? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 9
Wielkanoc to święto ruchome. A wiecie jak wyznacza się datę tego święta?
kalendarz
Tragiczny pożar w bloku na ul. Promiennej w Tarnowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE