Tarnów: Rozbudowa sieci ciepłowniczej. Będą UTRUDNIENIA w centrum [ZDJĘCIA]

2022-04-22 12:30

Kolejne utrudnienia szykują się w centrum Tarnowa. Tym razem to jednak nie będzie sprawka drogowców lecz Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. Spółka kontynuuje rozbudową miejskiej sieci ciepłowniczej w rejonie tarnowskiej Starówki. Z tego powodu zamknięta dla ruchu zostanie ulica Najświętszej Marii Panny. Gdzie i kiedy?

Zamknięcie dla ruchu ul. Najświętszej Marii Panny

Od soboty 23 kwietnia od godziny 16:00 do wtorku 26 kwietnia do godziny 5:00 ulica Najświętszej Marii Panny w Tarnowie zostanie zamknięta dla pojazdów na odcinku od sklepu ogrodniczego przy Burku do końca mostu na Wątoku. Zamknięte będą również drogi wewnętrzne na wyłączonym z ruchu odcinku wzdłuż potoku oraz zjazdy do posesji. To będzie pierwszy etap planowanych tam prac.

W tym czasie piesi będą mogli poruszać się wyłącznie chodnikiem po wschodniej stronie ul. Najświętszej Marii Panny. Dla pojazdów zostaną wyznaczone objazdy przez ulice Bernardyńską, Szeroką, Lwowską, Dąbrowskiego, Konarskiego i Narutowicza. Zaś na odcinkach dojazdowych do zamykanego fragmentu Najświętszej Marii Panny kierunki ruchu zostaną odwrócone.

Drugi etap robót na ul. Najświętszej Marii Panny

We wtorek, 26 kwietnia po godzinie 5:00 rano rozpocznie się drugi etap prac. Samochody będą mogły poruszać się na zamkniętym wcześniej odcinku ulicy swobodnie, ale do czwartku 12 maja zostanie wprowadzony zakaz poruszania się pojazdów i pieszych na drodze dojazdowej do firm i punktów usługowych, zlokalizowanej wzdłuż Potoku Wątok, po zachodniej stronie ulicy Najświętszej Marii Panny. Nie będzie tam można dojechać, a dojście ma być możliwe wyłącznie od strony ul. Łaziennej.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

QUIZ. Sobotnia ortografia. Ekstremalnie trudne słowa. Ile błędów zrobisz?

Pytanie 1 z 12
Wskaż poprawną pisownię:
Małopolska. Wyprzedzał na podwójnej ciągłej i przejściu dla pieszych. Za rogiem stała policja
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE