Tarnów: PECHOWE skrzyżowanie. Kolejna kolizja w tym miejscu [ZDJĘCIA]

2022-01-31 14:30

Do groźnie wyglądającego wypadku dwóch osobówek doszło w poniedziałek, (31.01.) rano w Tarnowie. Na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej i Kochanowskiego zderzyły BMW i Volkswagen. Do szpitala trafiła jedna osoba. Ruch w tym miejscu był utrudniony.

Zderzenie na skrzyżowaniu Krakowskiej z Kochanowskiego

To miejsce cieszy się złą sławą wśród tarnowskich kierowców. Po raz kolejny w ostatnim czasie dochodzi do groźnego zdarzenia na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej z Kochanowskiego w Tarnowie. Tym razem w poniedziałek, 31 stycznia około godziny 7:30 zderzyły się tam dwie osobówki - BMW i Volkswagen.

- Kierowca srebrnego Volkswagena wyjeżdżał z ulicy Kochanowskiego i najprawdopodobniej wymusił pierwszeństwo. Kierujący BMW nie zdążył wyhamować i uderzył w bok drugiego pojazdów. Siła uderzenia była na tyle duża, że jeden z kierowców został zabrany przez załogę pogotowia ratunkowego na obserwację do szpitala - relacjonuje asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

W wyniku zderzenia w rejonie miejsca wypadku powstały spore utrudnienia w ruchu. Na miejscu policjanci kierowali ruchem. Teraz funkcjonariusze tarnowskiej drogówki zajmują się wyjaśnieniem wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Łatwiej o komplet nie było nigdy! Może tym razem ci się uda?

Pytanie 1 z 10
Który z poniższych pisarzy stworzył postać Jamesa Bonda?
Śnieżyca trasa Zakopane
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE