Tarnów: Aplikacja „grobonet” pozwala znaleźć grób bliskich. Jak działa?

2021-10-27 12:15
Wszystkich Świętych
Autor: ŁG Co roku tarnowianom przydatna okazuje się aplikacja GROBONET

Unikać tłumów - w Dniu Wszystkich Świętych to zalecenie trudno będzie dotrzymać. By uniknąć niepotrzebnego kręcenia się po cmentarzu mieszkańcom Tarnowa przydatna może okazać się aplikacja GROBONET. Dzięki niej łatwiej odszukać groby bliskich. Sprawdźcie jak działa!

System GROBONET PRO umożliwia odnalezienie swoich bliskich w bazie osób pochowanych oraz zlokalizowanie ich grobu na dokładnej mapie cmentarza. Wyniki poszukiwań można wydrukować lub zapisać na komputerze.

- Nawet jeśli nie znamy miejsca pochówku bliskiej nam osoby, wystarczy wpisać jej nazwisko. Oczywiście może wyskoczyć nam kilka nazwisk, ale idąc kolejno i znającprzybliżoną date zgonu wyszukiwarka pokaże wszystkie te osoby. A następnie wchodząc w szczegóły i klikając w dany grób mamy podane wszystkie osoby tam pochowane – wyjaśnia Maria Wójcik z Miejskiego Zarządu Cmentarzy w Tarnowie.

Bezpośredni adres do aplikacji, która wyszuka osoby pochowane na tarnowskich cmentarzach komunalnych znajduje się >>>TUTAJ<<<

Przy tej okazji warto wspomnieć, że całodobowe otwarcie nekropolii w mieście nad Białą nastąpi od piątku 29. października aż do 2. listopada.