„To portret silnej kobiety”. Premiera książki o traumatycznej przeszłości [ZDJĘCIA]

2021-05-31 10:31

Do księgarń trafiła właśnie książka „Wygrać z mroczną przeszłością”. Jej autorką jest tarnowianka, która w dzieciństwie doświadczyła przemocy fizycznej i psychicznej. Zdarzenie sprzed lat odcisnęło piętno na jej dorosłym życiu. Zobacz zdjęcia ze spotkania autorskiego!

Książka „Wygrać z mroczną przeszłością” przedstawia prawdziwą historię. To opowieść o przemocy, o tym, co autorka przeżyła na własnej skórze i jak wpłynęło to na jej życie. Tarnowianka ponad 30 lat temu została napastowana seksualnie przez nieznajomego mężczyznę.

- Poprzez tę książkę chcę pokazać innym, że trzeba walczyć o siebie, o swoje marzenia i nie wahać się prosić o pomoc. Trzeba przestać się bać, a tym bardziej nie wstydzić się tego, co nas spotkało, tylko głośno o tym mówić. Warto uświadomić ludzi i przerwać ten okropny łańcuch przemocy – mówi Anna Dudek.

Książka „Wygrać z mroczną przeszłością” Anny Dudek została wydana przez Agencje Wydawniczą Gajus. To pozycja z kategorii literatury non-fiction.

- Zapis osobistych, bolesnych przeżyć autorki, a jednocześnie portret silnej kobiety, która nie tylko wygrała z traumatyczną przeszłością, ale za cel postawiła sobie przerwać zmowę milczenia, aby w ten sposób nieść pomoc innym, skrzywdzonym – czytamy w opisie publikacji na stronie gajus.pl.

Autorka z czytelnikami spotka się ponownie 6 czerwca w Biurze Wystaw Artystycznych. Pocżatek o 17:00. Z uwagi na nadal panujące obostrzenia, do środka będzie mogła wejść tylko określona liczba osób. KSIĄŻKĘ NIEBAWEM BĘDZIE MOŻNA ZAKUPIĆ M.IN. KLIKAJĄC <<<TUTAJ>>>>

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Polska. Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE