pożar

i

Autor: Capuccino112.eu - Powiatowy Portal Ratowniczy

Pożar w Szczepanowie

Pożar samochodu koło Brzeska. Osobówka stanęła w płomieniach pod kościołem

2023-03-27 13:52

W niedzielę, 26 marca 2023 roku, w godzinach popołudniowych, w Szczepanowie, miejscowości położonej w powiecie brzeskim, w gminie Brzesko, doszło do pożaru samochodu. Osobówka stanęła w płomieniach na parkingu w pobliżu Bazyliki św. Marii Magdaleny i św. Stanisława.

Szczepanów. Pożar samochodu osobowego pod kościołem

W niedzielę, 26 marca 2023 roku, około godziny 15:00 w miejscowości Szczepanów doszło do pożaru samochodu osobowego stojącego na parkingu znajdującym się przez Bazyliką św. Marii Magdaleny i św. Stanisława. Ogień spowodował uszkodzenie komory silnikowej pojazdy. Jednakże szybka i sprawna interwencja strażaków zapobiegła rozprzestrzenieniu się płomieni na całej powierzchni osobówki.

W akcji gaśniczej wzięli udział strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczepanowie. Wskutek pożaru nie ucierpiała żadna osoba.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Najsłynniejsze loga na świecie. Widzicie te symbole codziennie, wybaczamy tylko dwa błędy!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś prostego. Czerwona litera N to logo znanej platformy streamingowej. Chodzi o...
Dworzec Główny czy Teatr Słowackiego? Afera w Krakowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE