Mikołajki w Tarnowie. Najmłodsi czytelnicy będą mieli okazję spotkać „Mikołaja w Bibliotece”

2022-11-30 14:36
Mikołaj
Autor: Pixabay

Mikołajki w Tarnowie. Miejska Biblioteka Publiczna im. Juliusza Słowackiego przygotowała dla najmłodszych mieszkańców miasta wyjątkowe wydarzenie pod tytułem „Mikołaj w Bibliotece”. Wśród licznych atrakcji znajdą się m.in. gry i zabawy w świątecznym klimacie, loteria mikołajkowa oraz magiczny teatr obrazkowy „Świąteczne prezenty”.

„Mikołaj w Bibliotece” – grudniowa propozycja MBP w Tarnowie dla młodych czytelników

Mikołajkowe spotkania dla najmłodszych czytelników w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Juliusza Słowackiego w Tarnowie rozpoczną się we wtorek, 6 grudnia, i potrwają do piątku, 23 grudnia. Wydarzenia z cyklu „Mikołaj w Bibliotece” będą odbywać się w Dziale dla Dzieci i Młodzieży, mieszczącym się przy ulicy Staszica 6, w godzinach od 14:00 do 15:00. Wśród planowanych atrakcji znajdą się m.in. gry i zabawy w świątecznym klimacie, loteria mikołajkowa oraz magiczny teatr obrazkowy „Świąteczne prezenty”.

Młodzi czytelnicy w ramach mikołajkowych spotkań będą mieli również możliwość wykonania autoportretu w stroju Mikołaja oraz wzięcia udział w „przejażdżce” reniferem Rudolfem.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Z jakiej piosenki pochodzi ten tekst? Przypomnij sobie, co nucisz pod nosem!

Pytanie 1 z 10
Z jakiej piosenki Czerwonych Gitar pochodzi tekst: "Niewytańczony wybrzmi bal, bo za jedną siną dalą druga dal"?
Do malutkiego pieska Dimy mikołaj przyszedł wcześniej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE