choinka w Tarnowie

i

Autor: Krystian Janik

Mikołajki w Tarnowie. Już jutro wielkie zapalenie światełek na bożonarodzeniowej choince!

2022-12-05 14:21

We wtorek, 6 grudnia 2022 roku, o godzinie 17:00 na placu Kazimierza w Tarnowie odbędzie się wielkie zapalenie światełek na największej bożonarodzeniowej choince w mieście. Godzinę wcześniej najmłodsi mieszkańcy będą mieli okazję do spotkania ze św. Mikołaja wraz z jego elfami. Wydarzenie zakończy się występami wokalnymi i tanecznymi dzieci z tarnowskiego Pałacu Młodzieży.

Tarnów. Spotkanie z Mikołajem i wielkie zapalenie światełek na świątecznej choince

Pod koniec ubiegłego tygodnia na placu Kazimierza w Tarnowie pojawiła się już świąteczna choinka. Wielkie zapalenie światełek na największym bożonarodzeniowym drzewku w mieście nastąpi 6 grudnia o godzinie 17:00. Wcześniej jednak przybędzie tam św. Mikołaj wraz ze swoimi elfami. Będzie czekał na najmłodszych, gotowych do świątecznych zabaw, już od godziny 16:00. Podczas wydarzenia będzie można zrobić sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie ze św. Mikołajem, a także wziąć udział w różnych grach, zabawach, quizach czy pokazach artystycznych. W programie przewidziano również występy wokalne i taneczne dzieci z Pałacu Młodzieży w Tarnowie.

Wydarzenie „Magiczny Tarnów” jest realizowane w ramach projektu „Tarnów – Nowe spojrzenie” finansowanego ze środków Norweskich w ramach programu Rozwój Lokalny.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ: Kultowe prezenty na mikołajki w PRL. Kto tego nie dostał?

Pytanie 1 z 10
Poza zbliżoną ceną, klasowe prezenty mikołajkowe musiały mieć:
Mikołajkowe Targi Terrarystyczne w Bydgoszczy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE