Kiermasz świąteczny i koncert zimowy ZPiT Świerczkowiacy w Centrum Sztuki Mościce. Wystawcy mogą się już zgłaszać!

2022-12-02 14:50
Świerczkowiacy
Autor: Przemysław Sroka / Centrum Sztuki Mościce

W okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia, w piątek, 16 grudnia 2022 roku, w Centrum Sztuki Mościce odbędzie się kiermasz świąteczny oraz zimowy koncert na zakończenie sezonu artystycznego Zespołu Pieśni i Tańca Świerczkowiacy.

Kiermasz świąteczny i koncert zimowy Zespołu Pieśni i Tańca Świerczkowiacy w Tarnowie

Koncert zimowy Zespołu Pieśni i Tańca Świerczkowiacy w Centrum Sztuki Mościce odbędzie się 16 grudnia 2022 roku o godzinie 18:00. Wydarzeniu będzie towarzyszył kiermasz świąteczny, który rozpocznie się o godzinie 15:00. Podczas koncertu zimowego wystąpią wszystkie grupy taneczne ZPiT Świerczkowiacy. Skład reprezentacyjny przedstawi tańce opoczyńskie, rzeszowskie i sądeckie, młodzież tańce pogórza krośnieńskiego oraz kurpiowskie, a najmłodsza grupa tańce z regionu krakowskiego. Tancerzom będą towarzyszyły orkiestra oraz kapela młodzieżowa.

Wszyscy zainteresowani wystawieniem się podczas kiermaszu świątecznego mogą zarezerwować stoisko pod numerem telefonu: 535 550 070. Więcej informacji o szczegółach wydarzenia oraz cenach biletów można otrzymać w kasie Centrum Sztuki Mościce dzwoniąc pod numer telefonu: 14 633 46 04, albo wysyłając e-mail na adres: kasa@csm.tarnow.pl.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. 10 zaskakujących faktów o śniegu. Nie znać odpowiedzi na te pytania to wstyd!

Pytanie 1 z 10
1. Z jaką prędkością najczęściej opadają płatki śniegu?
Podopieczni Caritas z Rudnia nad Sanem przygotowują ozdoby na jarmark bożonarodzeniowy
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE