KARABMOL na autostradzie A4. Droga była zablokowana przez kilka godzin

2022-10-01 9:39
Karambol na autostradzie A4
Autor: Brzesko112.pl - Brzeski Portal Ratowniczy Karambol na autostradzie A4

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę (30 września/1 października) na autostradzie A4. Około godziny 1:30 zderzyły się tam trzy samochody ciężarowe i osobówka. Usuwanie skutków kraksy trwało kilka godzin. W tym czasie droga była zablokowana.

Do karambolu drogowego z udziałem kilku samochodów doszło na autostradzie A4 niedaleko Wierzchosławic. Najpierw kierująca samochodem osobowym, z nieustalonych powodów, wjechała w bariery na środku jezdni. Doszło do dachowania pojazdu. Jadące za nim samochody ciężarowe zaczęły hamować, jednak doszło do najechania jednego pojazdu na drugi. Zdarzenie spowodowało, że droga w obu kierunkach została zablokowana.

W wyniku karambolu kilka osób zostało poszkodowanych i wymagało pomocy Zespołu Ratownictwa Medycznego. W czasie trwania akcji policja kierowała samochody na objazdy. Na miejscu zdarzenia pracowało kilka zastępów Państwowej Straży Pożarnej z Tarnowa, OSP Wierzchosławice, OSP Łętowice, pogotowie ratunkowe oraz policja. Działania trwały do rana. Około 6:30 udało się odblokować nitkę autostrady w kierunku Rzeszowa, natomiast ruch w stronę Krakowa został przywrócony dopiero przed godziną 9:00.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sprawdź, czy disco polo masz w małym paluszku

Pytanie 1 z 12
Przez twe oczy, te oczy zielone oszalałem. Gwiazdy chyba twym oczom oddały cały...
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE