Czego maluchy życzą dziadkom i za co ich kochają?

2022-01-21 7:59
dziadkowie
Autor: Jadwiga Kozioł

Zawsze uśmiechnięci i gotowi na wszystkie wybryki przymknąć oko i zawsze znajdują czas. Babcie i dziadkowie 21 i 22 stycznia obchodzą swoje święto. Pamiętamy o nich wszyscy.

Jak mówią babcie i dziadkowie, ich największym szczęściem jest miłość wnuków. Życzą sobie zrozumienia, zdrowia i codziennie większej miłości od swoich wnuczek i wnuczków, których kochają nad życie. Chcieliby, żeby o nich nigdy nie zapomnieli. Z okazji ich święta samorząd województwa małopolskiego oraz małopolscy policjanci przygotowali specjalne laurki dla dziadków, by nie dali się oszustom. 200 tysięcy kartek trafiło do małopolskich przedszkoli, gdzie były malowane przez dzieci i wręczane dziadkom. Dzień Babci jest obchodzony w Polsce od 1965 roku. Za co ich kochają wnuczkowie i czego im życzą? Jak mówią maluchy z Przedszkola Małe Kroczki w Tarnowie, za to, że są najlepszymi dziadkami na świecie, często ich przytulają i są dla nich zawsze mili.

- Życzą babci i dziadkowi wszystkiego najlepszego i pomyślności. Kocham ich za to, że są tacy super. Moi dziadkowie są najlepszymi dziadkami na świecie, bo robią mi same miłe rzeczy, np. przytulają mnie i bawią się ze mną. Dla dziadka narysowałem samochód, a dla babci nas na plaży. Ja narysowałem im serduszko i kwiatuszki. Przygotowałam dla nich okrągłe chrupki i karteczkę, ja narysowałam babcię i dziadka. Życzę im zdrowia, szczęścia i uśmiechu. Babcia powinna być miła, szczęśliwa, uśmiechnięta i robi mi zawsze dużo jedzenia - mówią maluchy z Przedszkola Małe Kroczki w Tarnowie.

"Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

QUIZ. Kto to powiedział? Najsłynniejsze cytaty na świecie. Wstyd ich nie znać!

Pytanie 1 z 15
„Być albo nie być – oto jest pytanie”. Tak zaczyna się monolog Hamleta. Kto jest autorem tych słów i całego dramatu?
Wesele marzeń 2022 –spot
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE