Butelki oleju na autostradzie A4. Duże UTRUDNIENIA między Dębicą, a Tarnowem

2022-07-01 12:00
Policyjny radiowóz
Autor: AndrzejRembowski/Pixabay/cc0 Zdjęcie ilustracyjne

Uwaga kierowcy, duże utrudnienia można było napotkać na autostradzie A4 między Dębicą, a Tarnowem. W piątek, 1 lipca na 523 km drogi szybkiego ruchu w kierunku Tarnowa samochód ciężarowy zjechał na pas awaryjny i rozsypała się zawartość naczepy, którą przewożone były butelki oleju. Autostrada jest obecnie zablokowana. Policja kieruje na objazdy.

Olej na autostradzie A4

Duże utrudnienia napotkali kierowcy na odcinku autostrady A4 między Dębicą, a Tarnowem. W piątek, 1 lipca w godzinach przedpołudniowych na pasie w kierunku Krakowa z naczepy samochodu ciężarowego wysypał się przewożony towar. Cała jezdnia została usłana kartonami z butelkami oleju spożywczego. Kierowcy utknęli z powodu plastikowych butelek, które rozsypały się na obu pasach drogi szybkiego ruchu. Droga była zablokowana. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejscu działały 4 zastępy straży pożarnej z jednostek OSP i JRG w Dębicy.

W czasie usuwania skutków zdarzenia policjanci kierowali na objazdy drogą krajową nr 94. Okoliczności w jakich doszło do groźnej sytuacji wyjaśniają policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Dębicy.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

Quiz. Sobotnia ortografia. Wyrazy, które boisz się napisać. O błąd jest bardzo łatwo

Pytanie 1 z 10
Zaczynami z wysokiego C! Cokół czy cokuł?
Susza dotknęła Polaków. Wsie regularnie cierpią na brak wody
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE