Brzesko. Kierowca chryslera potrącił pieszego. Policja szuka świadków

2022-11-28 15:10
Policja
Autor: Getty Images

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej w Brzesku poszukują świadków wypadku, do którego doszło we wtorek, 22 listopada 2022 roku, około godziny 16:00 w okolicach skrzyżowania drogi krajowej nr 94 z drogą powiatową prowadzącą w stronę miejscowości Maszkienice, położonej w powiecie brzeskim.

Brzeska policja poszukuje świadków wypadku

Komenda Powiatowa Policji w Brzesku szuka świadków wypadku, do którego doszło we wtorek, 22 listopada 2022 roku, około godziny 16:00 w okolicach skrzyżowania drogi krajowej nr 94 z drogą powiatową prowadzącą w stronę miejscowości Maszkienice, położonej w powiecie brzeskim. Ze wstępnych ustaleń brzeskich policjantów wynika, że kierujący chryslerem potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych. Poszkodowany wskutek uderzenia samochodu doznał obrażeń ciała.

Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Brzesku proszą świadków zdarzenia oraz osoby posiadające informacje w sprawie wypadku o kontakt. Można to zrobić dzwoniąc pod jeden z następujących numerów telefonu: 47 83 21 222, 47 83 21 280 lub pod numer alarmowy.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Kapsle, chłopek, zaczarowany berek, krowa. Czy pamiętasz jeszcze zasady tych gier? [Quiz]

Pytanie 1 z 10
Ile pól do skakania miał popularny chłopek?
Pijani kierowcy mają małe rozumki”. Czy należy zabierać im samochody?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE