prędkość

i

Autor: Pixabay

Bochnia. 33-latek pędził z zawrotną prędkością w obszarze zabudowanym

2023-01-04 11:59

Bocheńscy policjanci zatrzymali 33-latka, który rozpędził hondę w obszarze zabudowanym do 115 km/h, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 65 km/h. Do incydentu doszło w poniedziałek, 2 stycznia 2023 roku, przed godziną 23:00 na ulicy Proszowskiej w Bochni. Mężczyzna stracił prawo jazdy i będzie musiał zapłacić wysoki mandat.

Mieszkaniec Bochni pędził 115 km/h w obszarze zabudowanym

W poniedziałek, 2 stycznia 2023 roku, przed godziną 23:00 na ulicy Proszowskiej w Bochni policjanci drogówki zatrzymali 33-letniego kierowcę hondy, który nie zastosował się do obowiązującego w obszarze zabudowanym ograniczenia prędkości do 50 km/h. Mężczyzna jadący w stronę Proszówek rozpędził samochód do zawrotnej, jak na drogę, po której się poruszał, prędkości 115 km/h.

Zatrzymany przez mundurowych 33-letni mieszkaniec Bochni stracił prawo jazdy na 3 miesiące, a także został ukarany mandatem w wysokości 2 tysięcy złotych. Za dokonane wykroczenie na jego koncie pojawiło się również 14 punktów karnych.

W okresie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Bochni odnotowali 276 wykroczeń związanych z przekroczeniem dozwolonej prędkości.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Auta i marki motoryzacyjne na literę A. Komplet punktów Awykonalny!

Pytanie 1 z 10
Siedziba Audi AG mieści się w niemieckim mieście. Którym?
Chłopiec wbiegł zza autobusu prosto pod samochód. Dramatyczne nagranie z Piaseczna
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE