Black Friday 2022. Tak internauci kpią z Czarnego Piątku. Zobacz najlepsze memy

2022-11-24 14:51

Black Friday, czyli Czarny Piątek to dzień największych wyprzedaży w roku. Jest obchodzony zawsze w tym samym czasie. Co roku przypada przed okresem świątecznych zakupów, w ostatni piątek listopada. W tym roku Black Friday będzie obchodzony w Polsce w piątek 25 listopada. Nadchodzące wyprzedaże stały się już tematem internetowych memów.

Black Friday w memach internautów

Black Friday jest dniem, na który czeka na całym świecie wiele osób. Największe wyprzedaże odbywają się zazwyczaj w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii czy Australii. Od kilka lat Czarny Piątek jest również nieodłącznym elementem polskiego handlu. Jednakże nie wszyscy są przekonani do listopadowego szaleństwa zakupów. Internauci rozpoczęli już tworzenie memów, które w prześmiewczy sposób pokazują, jak wygląda Black Friday na naszym podwórku.

Black Friday wypada w tym roku 25 listopada. W następnych dniach w wielu sklepach rozpocznie się Black Weekend, który jest kontynuacją Czarnego Piątku. W tym roku wypada on w dniach 26-27 listopada.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Jak dobrze znasz film "Psy"? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 8
Jakie miasta pełniły rolę plenerów podczas produkcji filmu?
Kamil Małochleb - iluzjonista z Tarnowa w Radiu ESKA Tarnów
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE