Andrzejki w Haunted Haus

i

Autor: Haunted Haus

Andrzejki 2022 w Tarnowie. Wieczór z tarocistką w HAUNTED HAUS

2022-11-25 12:03

W sobotę, 26 listopada 2022 roku, o godzinie 18:00 w Klubokawiarni Haunted Haus, mieszczącej się przy ulicy Żydowskiej 20 w Tarnowie, odbędzie się andrzejkowy wieczór. W najbardziej stylowej miejscówce w mieście będzie można nie tylko wziąć udział w szalonej imprezie, ale również spotkać się z tarocistką Kostromą i sprawdzić swoją przyszłość.

Wieczór z tarocistką Kostromą w HAUNTED HAUS

Andrzejki obchodzimy w wigilię świętego Andrzeja, czyli w nocy z 29 na 30 listopada. Jest to noc wróżb i ostatnia okazja do zorganizowania hucznej imprezy przed adwentem. Takie właśnie będą Andrzejki w Haunted Haus, podczas których nie zabraknie klimatycznej muzyki i dobrodziejstw klubo-kawiarnianego menu, a także spotkania wróżenia z kart Tarota. Ostatnia sobota listopada będzie bowiem okazją do rozmowy z tarocistką Kostromą, która sprawdzić, jakie przyszłość przygotowała dla Was karty!

– Od lat pracuję z kartami Tarota i korzystam z ich fantastycznych wskazówek, które pozwoliły mi wkroczyć na drogę życia o której zawsze marzyłam. Dodatkowo pracuję z wahadełkiem oraz analizuję daty urodzenia, które kryją całe spektrum wiedzy na temat naszych predyspozycji, talentów, blokad czy lęków. Znalazłeś się na zakręcie i nie wiesz którą drogę wybrać? Pomogę Ci podjąć najbardziej słuszne decyzje dla Ciebie. Czas „andrzejek” to wyjątkowo silny energetycznie okres, wykorzystajmy go wspólnie na zabawę i zerknięcie w Waszą przyszłość – mówi tarocistka Kostroma.

Więcej szczegółów o Andrzejkach w Haunted Haus, które odbędą się w sobotę, 26 listopada 2022 roku, o godzinie 18:00, a także działalności miejscówki przy ulicy Żydowskiej 20 w Tarnowie znajdziecie w mediach społecznościowych Klubokawiarni, między innymi na Facebooku.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Quiz. Andrzejki 2023 za pasem. Czy znasz wszystkie wróżby? Sprawdź, czy umiesz lać wosk, czy tylko wodę

Pytanie 1 z 9
Na początek coś łatwego. Najpopularniejsza andrzejkowa wróżba to:
Mateusz Borek po meczu Polska - Meksyk
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE