Andrzejki 2022 w Tarnowie. ANDRZEJKOWE Night Party w Stowarzyszeniu „Przepraszam”

2022-11-25 13:36
Andrzejki w Przepraszam
Autor: Stowarzyszenie Przepraszam / Facebook

W piątek, 25 listopada 2022 roku, o godzinie 22:00 w Stowarzyszeniu „Przepraszam” przy Rynku 9 w Tarnowie odbędzie się ANDRZEJKOWE Night Party. Podczas hucznej zabawy nie zabraknie wspólnego śpiewania, tańców, a także nocnych wróżb.

ANDRZEJKOWE Night Party w Stowarzyszeniu „Przepraszam”

Andrzejki obchodzimy w wigilię świętego Andrzeja, czyli w nocy z 29 na 30 listopada. Jest to noc wróżb i ostatnia okazja do zorganizowania hucznej imprezy przed adwentem. Taka właśnie odbędzie się w Stowarzyszeniu „Przepraszam” w ostatni piątek miesiąca, 25 listopada 2022 roku. ANDRZEJKOWE Party Night będzie okazją do sprawdzenia wokalnych umiejętności podczas karaoke, potańczenia, a także otrzymania wróżby, którą będzie można odczytać do mikrofonu lub zostawić dla siebie.

Wstęp na ANDRZEJKOWE Party Night jest wolny. Istnieje możliwość rezerwacji miejsc pod numerem telefonu: 510 120 538. Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na Facebooku Stowarzyszenia „Przepraszam”.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Quiz. Andrzejki 2022 za pasem. Czy znasz wszystkie wróżby? Sprawdź, czy umiesz lać wosk, czy tylko wodę

Pytanie 1 z 9
Na początek coś łatwego. Najpopularniejsza andrzejkowa wróżba to:
Dominik Dudek wygrał The Voice of Poland 13! Tak wyglądała jego droga do zwycięstwa!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE