Już po raz 32. siedlecka młodzież, która działa społecznie na rzecz innych, została oficjalnie doceniona. W środę, 2 czerwca, samorząd podsumował XXXII edycję Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”…
dodano 2-6-2026