Zajęcia przez internet w szczecineckiej szkole muzycznej

2020-03-13 12:15
Zamknięta Szkoła Muzyczna w Szczecinku
Autor: Paulina Horbatowska - Deciuk

Od poniedziałku zamknięte będą żłobki, przedszkola i szkoły. Odwołane zostały koncerty, imprezy masowe, ale także zamknięto kina i instytucje kultury.

Ten sam los spotkał także szkoły artystyczne. W Szczecinku nauczyciele szkoły muzycznej będą uczyli przez internet. Jak powiedziała nam Agnieszka Orłowska dyrektor szczecineckiej szkoły muzycznej:

Wiem, że niektórzy nauczyciele, których uczniowie przygotowują się do przesłuchań technicznych, które miały być ma początku kwietnia, są umówieni z uczniami i będą ich słuchać przez komunikatory internetowe. W ten sposób w miarę możliwości będą korygować błędy i dawać wskazówki do dalszych  ćwiczeń. Apeluję aby uczniowie nie odkładali instrumentów na te dwa tygodnie.

Po tych dwóch tygodniach jak uczniowie wrócą do szkoły, będą musieli szykować się już do koncertów rekrutacyjnych.

Dlatego tak ważne jest aby przez ten okres kiedy szkoła będzie zamknięta nie zapominać o grze na instrumentach i doskonaleniu swoich muzycznych umiejętności.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE