Szczecinek. Urządził sobie akrobacje na znakach drogowych. Wszystko nagrały kamery [ZDJĘCIA]

2022-05-06 12:30

Niebezpieczne wyczyny miały miejsce na rondzie im. Władysława Andersa w Szczecinku. Mężczyzna wchodził na znaki drogowe, bujał się na słupie, spowodował też zagrożenie na drodze, wbiegając przed nadjeżdżające auto. Wszystko zarejestrował miejski monitoring.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę (30 kwietnia). Około godziny 2.30 na rondzie im. Władysława Andersa w Szczecinku młody mężczyzna "będący w towarzystwie kolegów wchodził na znaki drogowe oraz słup z nazwą ronda, urządzał sobie zabawę, bujając się na słupie. Na koniec stworzył zagrożenie w ruchu drogowym".

Wyczyny akrobaty zarejestrował miejski monitoring, a po chwili na miejsce przyjechała straż miejska. - W trakcie legitymowania mężczyzna uciekł. Z ustaleniem tożsamości wandala nie było jednak problemu. Wkrótce poniesie konsekwencje stając przed Sądem Rejonowym w Szczecinku - informują strażnicy.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Ostróda. O mały włos od tragedii na przejściu dla pieszych
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE